INTELIGENTNE POŁĄCZENIE URZĄDZENIA

Dzisiejsi najemcy potrzebują i oczekują dostępu do sieci bezprzewodowych, które umożliwiają ich inteligentnym urządzeniom komunikację przez WiFi w prywatny i bezpieczny sposób – tak jak w domu.  Obecnie istnieją trzy sposoby na spełnienie tej potrzeby w budynkach dla wielu najemców – takich jak mieszkania dla studentów lub do wynajęcia (jak pokazano poniżej).

Ale tylko firma ASK4 zapewnia nagradzane rozwiązanie w ramach w pełni zarządzanej usługi.

→ Kliknij tutaj, aby wyświetlić 3 rozwiązania.

 
Łączność pomiędzy urządzeniami: 1. Przydzielenie każdemu
lokatorowi / mieszkaniu własnego routera
2. Przydzielenie każdemu
lokatorowi / mieszkaniu własnego identyfikatora SSID
3. Aktywacja rozwiązania
4Network
  Tego typu wdrożenia sieci bezprzewodowej byłyby dostarczane wyłącznie za pośrednictwem niezarządzanej lub częściowo zarządzanej usługi – to spowodowałoby niską wydajność usług (np. niskie prędkości, przerywanie połączeń) z podstawowych przyczyn technicznych. W tym scenariuszu prywatne sieci użytkowników mogłyby być ograniczone do zasięgu własnego routera. Nie byłyby one udostępniane w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Identyfikator SSID (Service Set Identifier) jest używany do identyfikacji sieci bezprzewodowej. Możliwe jest nadawanie wielu identyfikatorów SSID w obrębie budynku, przy czym każda sieć jest ograniczona do konkretnych użytkowników. Jednak transmisja zaledwie 10 identyfikatorów SSID może pochłonąć ponad 30% dostępnej przepustowości sieci. Ten wskaźnik wzrasta do 97% dostępnej przepustowości, gdy w kanale radiowym nakładają się trzy punkty dostępu. W tym scenariuszu sieć nie będzie działać z podstawowych przyczyn technicznych i zasadniczo stanie się usługą „niezarządzaną”. Prawidłowym rozwiązaniem w budynku z wieloma najemcami jest użycie jednego identyfikatora SSID (lub ograniczonej liczby identyfikatorów) i wykorzystanie izolacji Layer-2 w celu odizolowania urządzeń i zapewnienia ich bezpieczeństwa oraz prywatności najemców. Następnym krokiem powinno być zapewnienie najemcom dostępu do nagradzanego rozwiązania 4Network firmy ASK4. Rozwiązanie 4Network przez wiele lat było opracowywane przez nasz zespół techniczny, aby zapewnić użytkownikom współdzielenie sieci bezprzewodowej z własnymi prywatnymi i bezpiecznymi sieciami za pośrednictwem wspólnej infrastruktury bez obniżania wydajności w całym budynku.
Typ usługi Niezarządzana Częściowo zarządzana W pełni zarządzana
Wdrożenie w pełni zarządzanej sieci WiFi
Ograniczony identyfikator SSID
Bezpieczna usługa w mieszkaniu dla inteligentnych urządzeń i Internetu rzeczy
Bezpieczna usługa i wsparcie dla inteligentnych urządzeń i Internetu rzeczy
Bezproblemowa łączność WiFi w całym budynku
Ocena wydajności technicznej Słaba Słaba Dobra
Przewidywana ocena zadowolenia użytkowników Słaba Słaba Dobra
download.png

BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE

4Network umożliwia firmie ASK4 zapewnianie najlepszych możliwych wrażeń z połączeń dla zarządców budynków i lokatorów, zapewniając szybką, zarządzaną i niezawodną sieć szerokopasmową oraz dostęp do sieci Wi-Fi dla całego budynku oraz prywatne i bezpieczne bezprzewodowe sieci osobiste dla poszczególnych mieszkańców. Tutaj możesz przeczytać więcej o tym, jak sieć 4Network chroni urządzenia użytkowników.

BEZ SIECI 4NETWORK

Without+4Network.png

Z SIECIĄ 4NETWORK

With+4Network.png

Ewoluuje nie tylko sama technologia, ale także zachowania użytkowników i ich oczekiwania. Firma ASK4 codziennie pracuje nad lepszym zrozumieniem potrzeb naszych użytkowników oraz zapewnianiem klientom innowacji w zakresie techniki i usług. Jeśli jesteś właścicielem projektu mieszkań studenckich lub mieszkań budowanych pod wynajem – lub planujesz zostać właścicielem takiego obiektu – skontaktuj się z nami, a chętnie o tym porozmawiamy.

Dotty Divider.png
Innovation+of+the+Year+Award.png

Jurorzy pochwalili ASK4 za „przyjęcie nowego podejścia w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb”. Komentując zwycięstwo, Jonathan Burrows, założyciel i dyrektor generalny ASK4, powiedział:

„4Network jest wynikiem znaczących inwestycji i trzech lat ciężkiej pracy naszego zespołu badawczo-rozwojowego. Oznacza to, że zdołaliśmy wyprzedzić konkurencję i spełnić wymagania użytkowników końcowych w zakresie łączności w budynkach mieszkalnych dla studentów”.

 
 

Dlaczego 4network ma znaczenia dla studentów

 
 
shutterstock_276663995-web.jpg
Jacob.jpeg

JACOB, SHEFFIELD, HOMES FOR STUDENTS

Kierunek studiów: projektowanie produktów

Urządzenia: smartfon z systemem Android, laptop z systemem Windows, Smart TV

Dlaczego korzystasz z 4Network?
4Network pozwala mi kontrolować mój telewizor Smart TV z telefonu komórkowego, a także wysyłać dane z laptopa do telefonu.

Dlaczego wybrałeś bieżące zakwaterowanie?
Zapewniają tu naprawdę szybki Internet, mają najbardziej wyjątkowe pokoje i jest to zabytkowy budynek.

download.png
Anirudh.jpg

ANIRUDH, EDINBURGH, THE STUDENT HOUSING COMPANY

Kierunek studiów: informatyka

Urządzenia: smartfon z systemem Android, tablet z systemem Android, laptop z systemem Windows, Playstation

Dlaczego korzystasz z 4Network?
Dzięki tej sieci moje urządzenia łączą ze sobą bezproblemowo — tak samo, jak w domu. Gdybym nie mógł połączyć moich urządzeń, byłby to krok wstecz.

Dlaczego wybrałeś bieżące zakwaterowanie?
Oferowali wszystko — od dobrego połączenia internetowego po szybką obsługę. Trudno jest także znaleźć wynajmującego... Zakwaterowanie studenckie ułatwia i przyspiesza ten proces.

download.png
Liam.jpeg

LIAM, BELFAST, FRESH STUDENT LIVING

Miejsce studiowania: Ulster University

Urządzenia: iPhone, Chromecast, Smart TV

Dlaczego korzystasz z 4Network?
Korzystam z sieci 4Network, aby przesyłać filmy z mojego urządzenia Chromecast. Bez mojej prywatnej sieci inni ludzie mogliby włamać się do mojego urządzenia Chromecast. Przeszkadzałoby mi, gdybym nie mógł połączyć swoich urządzeń.

Dlaczego wybrałeś bieżące zakwaterowanie?
Jest nowe, nowoczesne, bezpieczne i znajduje się w pobliżu mojej uczelni.

download.png
Anand.jpg

ANAND, LONDYN, HOST STUDENTS

Kierunek studiów: elektrotechnika z zarządzaniem

Urządzenia: iPhone, MacBook, drukarka bezprzewodowa

Dlaczego korzystasz z 4Network?
Pozwala mi utrzymywać łączność pomiędzy wieloma urządzeniami bez żadnych kłopotów. Często bezprzewodowo drukuję dokumenty i zdjęcia z mojego telefonu lub laptopa i nie mógłbym tego robić bez sieci 4Network.

Dlaczego wybrałeś bieżące zakwaterowanie?
Oferuje wszystko, czego potrzebuję. A ogród na dachu i widok na Londyn są niesamowite!

 

download.png

Skontaktuj się z nami

Billy Kontoulis, Strategic Account Manager

Billy Kontoulis
+44 (0)114 303 3200
billy.kontoulis@ask4.com

Student? (+48) 223 079 301

ASK4 to wiele więcej niż niezawodny internet. Poziom, z jakim dostarczają serwis, dbają o swoich klientów oraz gotowość do współpracy, sprawiają, że są naprawdę wyjątkowi.
— CHRISTOPHER HOLLOWAY, Główny Dyrektor dla Nexo Residencias