DANE I OPINIE STUDENTÓW

 
 
shutterstock_327588641.jpg

Żyjemy w wieku danych.

Każdy z nas każdego dnia generuje tysiące nowych punktów danych poprzez każdą interakcję z systemami cyfrowymi – generujemy dane podczas odwiedzania strony internetowej, przy każdym użyciu karty kredytowej, przy każdym wejściu do samochodu czy wyjściu na ulicę. 

Te ogromne ilości danych daje organizacjom każdego typu wiele możliwości wprowadzania ulepszeń – zarówno dla własnej korzyści, jak i na rzecz klientów i innych interesariuszy.

Istnieje wiele przykładów zastosowania analizy dużych ilości danych i uczenia maszynowego w celu poprawy poziomu usług świadczonych dla studentów na terenie kampusu, ale brakuje informacji na temat zastosowania danych w celu poprawy poziomu usług świadczonych poza kampusem i zwiększenia zadowolenia studentów mieszkających w mieszkaniach studenckich. 

Mimo że zbieranie danych osobowych studentów wiąże się z pewnymi wyzwaniami, stwarza także znaczące możliwości. 

Ten raport zawiera informacje na temat możliwości wykorzystania danych w kontekście zakwaterowania studentów oraz podejścia studentów do kwestii udostępniania danych. Pomaga on również określić, co dostawcy zakwaterowania powinni wziąć pod uwagę podczas oceny tych możliwości. W raporcie przedstawiono opinie przedstawicieli innych branż, a także przekonujące wnioski z naszych własnych badań, które pozwalają poznać opinie studentów z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii i dostrzec różnice między nimi.

Dotty Divider.png

POBIERZ RAPORT

Wprowadź swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, aby pobrać raport.

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko

Szanujemy Twoją prywatność — Twój adres e-mail będzie wykorzystywany wyłącznie w określonym celu i nigdy nie będzie przekazywany stronom trzecim.

> powrót do serii „Życie w sieci”