ASK4 JEST NAGRADZANYM DOSTAWCĄ SZYBKICH ROZWIĄZAŃ INTERNETOWYCH I USŁUG ZARZĄDZANIA DANYCH, SPECJALIZUJĄCYM SIĘ W MIESZKANIACH STUDENCKICH.

ASK4 współpracuje z uniwersytetami, dostawcami zakwaterowania studenckiego z sektora prywatnego, deweloperami lokali mieszkalnych i firmami. Działamy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, w Niemczech, w Polsce i w Portugalii, świadcząc usługi dla ponad 180 000 użytkowników w ponad 500 miejscach.

Z roku na rok ASK4 doświadczyło znaczny wzrost w rozwoju. Obecnie dostarczamy serwis internetowy do ponad 500 akademików w Wielkiej Brytanii i Europie
ASK4 rozpoczęło dostarczanie usług internetowych dla wielomieszkaniowych budynków w 2000
Partner 'The Class of 2020'
Doświadczenie w dostarczaniu usług, które przyciągają i zatrzymują użytkowników
Niezrównane doświadczenie w branży i dumna reputacji konsekwentnie skutecznej realizacji projektów na czas.
Laureaci nagrody Stowarzyszenia Dostawców Usług Internetowych dla "Najlepszej obsługi klienta"
download.png

MIĘDZYNARODOWA KLASA

W sierpniu 2015 r. firma ASK4 została partnerem Class of 2020. Class of 2020, organizacja non-profit z siedzibą w Amsterdamie, stanowi wspólnotę partnerów składającą się z organizacji z każdego odłamu branży mieszkań studenckich — w tym inwestorów, deweloperów, operatorów oraz dostawców usług. Jest to największa inicjatywa tego typu, której celem jest dalszy rozwój mieszkań studentów w Europie.  

Partnerstwo to stanowi część zaangażowania firmy ASK4 w dostarczanie najlepszych w branży połączeń szerokopasmowych dla mieszkań studenckich w Europie, a także w nawiązywanie najważniejszych dyskusji zmieniających branżę.

download+(2).png

Zespół zarządzania strategicznego

Zespół ds. handlowych

Starszy zespół ds. technologii

Starszy zespół ds. zaopatrzenia

Starszy zespół ds. wsparcia