Pracuj Z Nami

 
 
P1080415-web.jpg

ASK4 TO WYSPECJALIZOWANY DOSTAWCA USŁUG INTERNETOWYCH DLA BUDYNKÓW Z WIELOMA LOKATORAMI.

Nasza firma ma biura w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Hiszpanii i z roku na rok dynamicznie się rozwija, dlatego stale poszukujemy utalentowanych i ambitnych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.

Wielokrotnie nagradzany dostawca usług internetowych – ASK4 – działa na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii i Polski (wkrótce również w innych krajach), świadcząc wyjątkowe usługi ponad 160 000 użytkowników w ponad 400 lokalizacjach.

Podstawą naszego sukcesu są wyjątkowe usługi i rozwijanie znaczącego, długoterminowego partnerstwa z naszymi klientami. Dbamy o obsługę klienta, wyprzedzając konkurencję dzięki wiodącym w branży, innowacyjnym produktom, a także współpracy z klientami, prowadzącej do osiągnięcia wspólnego, trwałego sukcesu.

To nasz zespół odnosi sukces, a jego członkom – pracownikom firmy – zapewniamy:

  • udział w ambitnych i satysfakcjonujących projektach,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

CZY TO TY MOŻESZ BYĆ KOLEJNYM CZŁONKIEM NASZEGO ZESPOŁU?

Zobacz aktualne oferty pracy poniżej. Pamiętaj, że życiorysy zmotywowanych osób poszukujących możliwości rozpoczęcia kariery w konkurencyjnej branży są u nas zawsze mile widziane. Możesz skontaktować się z nami, pisząc na adres: careers@ask4.com.

download.png

OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH (GDPR) – INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę ASK4, która oceni, czy jesteś odpowiednim kandydatem na dane stanowisko, a także może ich użyć, by skontaktować się z Tobą w tej sprawie. Nie wykorzysta ich jednak w żadnym innym celu. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez cały czas trwania procesu rekrutacji, a następnie zostaną zniszczone w bezpieczny sposób. Masz prawo do uzyskania dostępu do swoich danych osobowych lub ich zmiany, jak również do wycofania w dowolnym momencie zgody na wykorzystywanie ich we wspomniany sposób. Jeżeli chcesz skorzystać z tego prawa, wyślij wiadomość e-mail na adres: data-protection@ask4.com. Masz również prawo oczekiwać, że oświadczenie to pokrywa się z rzeczywistym stanowiskiem firmy ASK4 w zakresie przetwarzania tych informacji. Jeśli uważasz, że tak nie jest, możesz zgłosić wszelkie obawy kierownikowi ds. bezpieczeństwa informacji firmy ASK4, wysyłając wiadomość e-mail na adres: data-protection@ask4.com. Masz również prawo złożyć skargę do komisarza ds. informacji.