ASK4 i Collegiate AC

Dyrektor generalny Collegiate AC, Eri Cuanalo, opowiada o tym, co usługi firmy ASK4 oznaczają dla studentów. Materiał filmowy pochodzi z akademika Crown House w Sheffield prowadzonego przez Collegiate AC.

Read More
ASK4 Limited
ASK4 i CRM Students

Dyrektor handlowy firmy CRM Students, Stewart Moore, opowiada o współczesnych studentach i roli łączności. Materiał filmowy pochodzi z Grand Felda House w Wembley w Wielkiej Brytanii.

Read More
ASK4 Limited
Z wielkiej brytanii do hiszpanii

Firma The Student Housing Company dołożyła wszelkich starań, poszukując dostawcy usług internetowych do domu studenckiego w Madrycie. Niestety, żadna z firm nie była w stanie spełnić specyficznych potrzeb rynku studenckiego tak jak brytyjski dostawca — ASK4.

Read More
ASK4 Limited
Stała łączność dzięki Staytoo

Wraz z szybkim, nieustannym rozwojem rynku prywatnych domów studenckich w całej Europie, nowa na rynku, niemiecka firma Staytoo potrzebowała doświadczonego i niezawodnego dostawcy usług internetowych w celu zapewnienia możliwie najlepszej łączności.

Read More
ASK4 Limited
Inwestycja prowadzi do sukcesu

Firma Liberty Living, zapewniająca zakwaterowanie dla ponad 19,000 studentów, niedawno zainwestowała ponad milion funtów w swoje sieci Wi-Fi. Rezultat? Zadowoleni studenci oraz nagroda organizacji NSHS (National Student Housing Survey) za najlepsze łącze internetowe dla studentów.

Read More
ASK4 Limited