Stała łączność dzięki Staytoo

Staytoo.png

Wraz z szybkim, nieustannym rozwojem rynku prywatnych domów studenckich w całej Europie, nowa na rynku, niemiecka firma Staytoo potrzebowała doświadczonego i niezawodnego dostawcy usług internetowych w celu zapewnienia możliwie najlepszej łączności.

KLIENT

Przedsiębiorstwo MPC Capital rozwija budowę 6-osobowych miejsc zakwaterowania w Niemczech, w ramach nowej marki – Staytoo. Obiekty będą obejmowały ponad 1,000 nowoczesnych, umeblowanych mieszkań w 5 miastach. Dwa z nich zostaną oddane do użytku wraz z rozpoczęciem semestru zimowego 2016/17 w Norymberdze (185 mieszkań) i Bonn (163 mieszkania). Firma Staytoo, członek organizacji partnerskiej Class of 2020, dąży do podnoszenia standardów branżowych.

Staytoo stanowi część międzynarodowej społeczności wyznaczającej nowe standardy w każdym aspekcie zakwaterowania studenckiego. Firma stawia na większe budynki i podniesienie standardów w zakresie umeblowania i przestrzeni wspólnych, która jest naszą wizją nowoczesnej mikrowspólnoty studentów, młodych specjalistów i osób dojeżdżających do pracy.
— MARCO LOTICHIUS, SZEF DS. MARKETINGU I ZARZĄDZANIA MARKĄ, STAYTOO/MPC CAPITAL

USŁUGA

Firma ASK4 uczestniczyła we wczesnych etapach budowania nowych obiektów firmy Staytoo, doradzając w zakresie odpowiedniej infrastruktury i pakietów usług niezbędnych do dostarczenia szybkiego, trwałego połączenia internetowego, którego wymagają studenci. Jak zauważył Marco Lotichius:

„Musimy oferować superszybkie połączenie internetowe w każdym miejscu, tak aby studenci mogli spotykać się, oglądać filmy na żądanie lub odtwarzać muzykę bez żadnych problemów. Aby to osiągnąć, szybkie i niezawodne połączenie nie może stanowić wymyślnego dodatku, lecz musi być wymogiem obowiązkowym”.

PARTNERSTWO

Wraz z rosnącą liczbą krajowych i zagranicznych studentów w Niemczech oraz wzrastającą rywalizacją studentów i młodych pracowników, na rynku małych mieszkań, znalezienie odpowiedniego zakwaterowania może się okazać trudniejsze niż wybór właściwej uczelni. Biorąc pod uwagę dalszy plan otwarcia miejsc zakwaterowania przez firmę Staytoo, zaplanowane w 2017/18 roku, w takich miastach jak: Kaiserslautern, Lipsk czy Berlin, skuteczna współpraca z kluczowymi partnerami jest niezwykle ważna.

W czasach, w których zapewnianie usług technicznych staje się coraz bardziej abstrakcyjne i bezosobowe, personalna interakcja nabiera jeszcze większego znaczenia. Postrzegamy firmę ASK4 jako profesjonalny, zgrany zespół, oferujący usługi i produkty dopasowane do nowoczesnego stylu życiu studentów.
— MARCO LOTICHIUS, SZEF DS. MARKETINGU I ZARZĄDZANIA MARKĄ, STAYTOO/MPC CAPITAL
download.png

Marco Lotichius wyjaśnia, dlaczego usługa ASK4 jest tak ważna.

ASK4 Limited