Z wielkiej brytanii do hiszpanii

Galdos.png

Firma The Student Housing Company dołożyła wszelkich starań, poszukując dostawcy usług internetowych do domu studenckiego w Madrycie. Niestety, żadna z firm nie była w stanie spełnić specyficznych potrzeb rynku studenckiego tak jak brytyjski dostawca — ASK4.

KLIENT

Firma The Student Housing Company zarządza domami studenckimi w Wielkiej Brytanii i Europie, dysponując obiektami w Londynie, Edynburgu, Southampton i Liverpoolu. W przypadku pierwszej placówki w Hiszpanii, Galdós Madrid, firma The Student Housing Company zwróciła się do ASK4 z prośbą o dostarczenie usług spełniających potrzeby studentów pod względem szybkości połączeń i niezawodności sieci.

Jak zauważył dyrektor generalny hiszpańskiego oddziału firmy The Student Housing Company, Christopher Holloway: „Nie można po prostu powiedzieć studentom, że będą mieli opóźnienia w nauce, ponieważ sieć Wi-Fi nie działa. Będąca naszym obecnym dostawcą w Wielkiej Brytanii firma ASK4 okazała się liderem, wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom studentów”.

USŁUGA

Firma ASK4 współpracowała wraz z zespołem technicznym firmy The Student Housing Company w celu skonstruowania i przeprojektowania określonej sieci w obiekcie Galdós Madrid, zapewniając planowe i zgodne z budżetem ukończenie projektu, a dodatkowo ufundowała koszulki piłkarskie dla drużyny złożonej z mieszkańców akademika.

W Galdós odeszliśmy od niestabilnego, pozbawionego zarządzania systemu łączności i zaczęliśmy korzystać z całkowicie zarządzanej usługi, z wbudowaną redundancją, a co za tym idzie — wyjątkową niezawodnością.
— CHRISTOPHER HOLLOWAY, DIRECTOR, NEXO RESIDENCIAS

PARTNERSTWO

Europejskie partnerstwo funkcjonuje nadal, ponieważ firma Student Housing Company planując projekty budownictwa w Hiszpanii, korzysta ze wskazówek firmy ASK4, zanim postanowi pierwsze kroki budowy. Mówiąc o partnerstwie, Christopher Holloway stwierdził:

„Doświadczenie firmy ASK4 wykracza poza zwykłe zapewnianie usług internetowych. Jakość obsługi, troska o klienta i chęć współpracy to czynniki, które naprawdę wyróżniają tę firmę. Podczas gdy większości dostawców zależy na obniżaniu kosztów, firma ASK4 skupia się na oferowanej wartości, wygodzie studentów i dalszych udoskonaleniach”.

Obiekt Galdós Madrid, niedawno wybrany przez firmę Uniplaces najprzyjemniejszym miejscem do zamieszkania, zapewnia swoim 370 studentom łącze szerokopasmowe odpowiadające światowym standardom.

ASK4 Limited