W ŚRODOWISKU Z WIELOMA MIESZKAŃCAMI TYLKO ZARZĄDZANA USŁUGA SPEŁNI SWOJE ZADANIE

W pełni zarządzana usługa internetowa to usługa przewodowa i bezprzewodowa, która została zaprojektowana specjalnie dla Twojego budynku. Usługa zarządzana jest kompleksowo – od projektu przez instalację i dostawę po wielojęzyczne wsparcie techniczne dla użytkowników końcowych przez całą dobę. Dzięki w pełni zarządzanej usłudze robimy znacznie więcej niż podłączenie obwodu światłowodowego do Twojego budynku i rozmieszczenie bezprzewodowych routerów – wystarczy spojrzeć na poniższe korzyści.

download.png

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE URZĄDZENIA

Dzisiejsi najemcy potrzebują i oczekują dostępu do sieci bezprzewodowych, które umożliwiają ich inteligentnym urządzeniom komunikację przez WiFi w prywatny i bezpieczny sposób – tak jak w domu.  Funkcje nagradzanej sieci 4Network firmy ASK4 umożliwiają zapewnianie najlepszych możliwych wrażeń z połączeń dla zarządców budynków i lokatorów, zapewniając szybką, w pełni zarządzaną i niezawodną sieć szerokopasmową oraz dostęp do sieci Wi-Fi dla całego budynku oraz prywatne i bezpieczne bezprzewodowe sieci osobiste dla poszczególnych mieszkańców.

BEZ SIECI 4NETWORK

Without+4Network.png

Z SIECIĄ 4NETWORK

With+4Network.png
download.png

Skontaktuj się z nami

Billy Kontoulis, Strategic Account Manager

Billy Kontoulis
+44 (0)114 303 3200
billy.kontoulis@ask4.com

Student? (+48) 223 079 301

ASK4 to wiele więcej niż niezawodny internet. Poziom, z jakim dostarczają serwis, dbają o swoich klientów oraz gotowość do współpracy, sprawiają, że są naprawdę wyjątkowi.
— CHRISTOPHER HOLLOWAY, Główny Dyrektor dla Nexo Residencias