W rozmowie z...

Rozmawialiśmy z zarządcami akademików CRM Students Nexo Residencias i Collegiate AC o tym, co usługi firmy ASK4 oznaczają dla mieszkających tam studentów.

Read More
ASK4 Limited
Życie i nauka pod jednym dachem

Oprócz wszechstronnych kwater dla studentów i młodych profesjonalistów The Stay Club obejmuje również dwa innowacyjne kolegia do wspólnej edukacji w trzech budynkach w Camden, Willesden i Colindale w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

Read More
ASK4 Limited
Kompleksowe usługi

W wywiadzie z dostawcami zakwaterowania dla studentów firma Staytoo i Billy Kontoulis z firmy ASK4 opowiedzieli o tym, jak zadbać o stałą jakość usług w różnych krajach.

Read More
ASK4 Limited
2020 w Hamburgu

Wydarzenie „The Class of 2020” odbyło się w kwietniu w Hamburgu i jego celem było przyjrzenie się rewolucji współdzielenia — wspólnego życia, wspólnej pracy i wspólnej nauki.

Read More
ASK4 Limited
Od mieszkań studenckich po współdzielone mieszkania

Jakość oferowana przez PBSA w Wielkiej Brytanii jest teraz wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, a dzisiejsi studenci przyzwyczajają się do wyższych standardów życia, zarówno w pokojach, jak i w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Dla tego pokolenia wspólne mieszkanie to naturalna kontynuacja rozwiązania PBSA.

Read More
ASK4 Limited
2020 w Londynie

Podczas przeprowadzonej w londyńskich biurach Student.com Sesji Regionalnej „2020 UK” skupiono się na roli technologii w zwiększaniu komfortu i integracji życia studenckiego oraz uczynieniu go w większym stopniu zgodnym z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Read More
ASK4 Limited