2020 w Lizbonie

Class Conference 2017 (157) copy.jpg

W ZESZŁYM TYGODNIU PRZEDSTAWICIELE FIRMY ASK4 PRZYJECHALI DO LIZBONY, ABY WZIĄC UDZIAŁ W KONFERENCJI THE CLASS CONFERENCE — NAJWIĘKSZYM SPOTKANIU DOSTAWCÓW, DEWELOPERÓW, INWESTORÓW i OPERATORÓW ZAKWATEROWANIA STUDENTÓW W EUROPIE.

Oprócz zaprezentowania swojej oferty i zapewnienia dostępu do sieci Wi-Fi dla ponad 500 delegatów przedstawiciele firmy ASK4 zorganizowali dyskusję panelową na temat badania dotyczącego nawyków i oczekiwań europejskiej młodzieży związanych z życiem w sieci. Badanie zlecone przez firmę ASK4 przeprowadzono w Lizbonie. Jest ono źródłem interesujących informacji na temat oczekiwań wobec stylu życia w sieci po wyprowadzeniu się od rodziców, jakie mają młodzi ludzie, którzy w 2020 roku będą na studiach.

Dyskusję poprowadzili Jonathan Burrows, założyciel i dyrektor generalny firmy ASK4, i paneliści: Brian Welsh, dyrektor generalny firmy The Nido Collection, Tim Daplyn, dyrektor zarządzający firmy Red Brick Research, Rainer Nonnengaesser, dyrektor zarządzający firmy MPC Capital i Rick Voogt, dyrektor zarządzający firmy Clay Solutions.

CZY JESTEŚ GOTOWY(-A) NA STUDENTÓW 2020 ROKU?

Obejrzyj dyskusję poniżej i pobierz pełny raport dotyczący życia w sieci tutaj.

NAGRODA DLA MILESTONE

Nagroda od firmy ASK4 w postaci roweru Quella staje się tradycją konferencji Class Conference. W tym roku szczęście dopisało Alenie z Milestone. Dziękujemy za udział, Alena! Życzymy miłej jazdy na rowerze!

unnamed.jpg

Specjalne podziękowania dla naszych partnerów ds. łączności Wi-Fi, firmy Ruckus Wireless. Z ich pomocą zapewniliśmy bezproblemową łączność Wi-Fi podczas konferencji. Dziękujemy również gospodarzom konferencji oraz partnerom organizacji Class of 2020.

ASK4 Limited