Sieć 4Network obwołana Innowacją Roku

IMG_9538.jpeg

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE 4NETWORK FIRMY ASK4 ZOSTAŁA NAZWANA INNOWACJĄ ROKU NA OSTATNIM ROZDANIU NAGRÓD STUDENT ACCOMMODATION AWARDS.

Sieć 4Network uruchomiono przy okazji nowego naboru studentów jesienią 2016 roku. To pierwsze tego typu i tak wyjątkowe rozwiązanie firmy ASK4. Jej wdrożenie stało się możliwe dzięki znaczącym inwestycjom oraz wiedzy technicznej. Jest to innowacyjne rozwiązanie dostosowane do potrzeb studentów.

4Network zapewnia użytkownikom zarządzanej usługi internetowej w budynkach z wieloma mieszkańcami własne prywatne sieci bezprzewodowe. Oznacza to, że studenci mogą połączyć swoje urządzenia obsługujące sieci bezprzewodowe w prywatny i bezpieczny sposób za pośrednictwem wspólnej infrastruktury budynku — zupełnie jak w domu.

4Network stanowi niepowtarzalną część infrastruktury sieciowej ASK4 i została opracowana w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania obecnych i przyszłych studentów związane z łącznością. 4Network jest również rozwiązaniem ASK4 w zakresie obsługi rosnącej liczby urządzeń połączonych z siecią Wi-Fi, systemów rozrywki oraz infrastruktury dostępnej dla studentów i operatorów zakwaterowania.

Jury wyróżniło ASK4 za „nowe podejście w celu zaspokojenia rzeczywistej potrzeby”. Informacje na temat 4Network i jej znaczenia dla mieszkalnictwa studenckiego i sektorów prywatnych znajdują się tutaj.

Nagrodę wręczył Stewart Moore, dyrektor ds. handlu i marketingu w CRM, a odebrał ją założyciel i dyrektor generalny ASK4, Jonathan Burrows. Jonathan wręczył również nagrodę Operatora Roku, sponsorowaną przez ASK4. Ogromne gratulacje dla zwycięzców — The Student Housing Company — oraz wszystkich nagrodzonych tego wieczoru firm.

ASK4 Limited