Student Accommodation Conference 2017

DQcwg5bUQAYFAXs.jpg

7 grudnia zespół firmy ASK4 wziął udział w konferencji i wręczeniu nagród Student Accommodation Conference and Awards w Birmingham.

Wydarzenie zgromadziło ponad 800 uniwersytetów, operatorów, deweloperów, inwestorów i innowatorów w celu omówienia najważniejszych tematów dotyczących sektora mieszkalnictwa studentów. Podjęto m.in. temat brexitu, zrównoważonego rozwoju i priorytetów deweloperskich.

Założyciel i dyrektor generalny ASK4, Jonathan Burrows poprowadził popularną sesję w ramach Student Experience Zone. Razem z Brianem Welshem (dyrektorem generalnym Nido Collection), Caroline Young (dyrektorem Student Plus na uniwersytecie Queen's University Belfast) i Stewartem Moore'em (dyrektorem ds. handlu i marketingu w CRM Students) zgłębiał kluczowe wyniki raportu dotyczącego życia w sieci firmy ASK4.

Student Experience Zone poprowadził Tim Daplyn, dyrektor w Red Brick Research. Uczestnicy przyglądali się oczekiwaniom i wymaganiom związanym z życiem w sieci studentów na rok 2020. Zastanawiali się również nad jego wpływem na rozwój mieszkalnictwa studenckiego obsługiwanego przez uniwersytet i sektor prywatny.

Tutaj możesz pobrać kopię raportu dotyczącego życia w sieci. Skontaktuj się z członkiem zespołu, jeśli jest coś, co chcesz omówić w związku z tym raportem.

Dzień zakończył się wręczeniem nagród Student Accommodation Awards, podczas którego ASK4 otrzymała nagrodę Innowacji Roku dla sieci 4Network. 4Network stanowi niepowtarzalną część infrastruktury sieciowej ASK4 i została opracowana w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania obecnych i przyszłych studentów związane z łącznością. Jury wyróżniło ASK4 za „nowe podejście w celu zaspokojenia rzeczywistej potrzeby”. Informacje na temat 4Network i jej znaczenia dla sektora mieszkalnictwa studenckiego znajdują się tutaj.

Dziękujemy Property Week oraz wszystkim sponsorom wydarzenia za zorganizowanie kolejnej udanej i wnikliwej konferencji. Gratulujemy Andiemu z Midas, który wygrał iPada na stoisku wystawowym ASK4!

 
ASK4 Limited