Firma ASK4 mianuje dyrektora operacyjnego, którego rolą jest wspieranie rozwoju firmy

Simon+Day.png

W firmie ASK4, dostawcy usług internetowych z siedzibą w Sheffield, mianowano niedawno dyrektora operacyjnego. Jego zadaniem jest przeprowadzenie szybkiej ekspansji firmy w Wielkiej Brytanii i Europie.

Obecnie firma ASK4 z oddziałami w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemczech, Polsce i Portugalii zatrudnia ponad 100 pracowników w Sheffield, a wielojęzyczny personel jest w stanie obsłużyć tysiące klientów europejskich w ich ojczystym języku.

Mianowanie Simona Daya na stanowisku dyrektora operacyjnego umożliwi ASK4 dalszy rozwój. W przyszłym roku oczekiwany jest znaczny wzrost firmy.

Założyciel i dyrektor generalny firmy ASK4, Jonathan Burrows powiedział:

„Simon od kilku lat jest ważną częścią naszego zespołu i cieszę się, że powierzono mu stanowisko dyrektora operacyjnego. Jest on wyjątkowo dobrze przeszkolony do tej roli i posiada bogate doświadczenie operacyjne i na stanowiskach kierowniczych. Jestem przekonany, że będzie on odgrywał kluczową rolę w opracowywaniu i realizacji naszych strategicznych planów przyszłego wzrostu”.

Simon Day powiedział:

„Po 5 latach w ASK4 na stanowisku kierownika usług wsparcia, moi koledzy poznali mnie jako osobę ceniącą odpowiedzialność, konstruktywne spory i udzielanie informacji zwrotnej i wiedzą, że wierzę w moc dokonywania drobnych usprawnień, które z czasem umożliwiają zmiany w dużej skali. Jestem podekscytowany faktem objęcia stanowiska dyrektora operacyjnego i z niecierpliwością oczekuję dnia, w którym zacznę pełnić swoje obowiązki”.

Firma ASK4 aktualnie obsługuje ponad 150 000 klientów w ponad 400 miejscach w Wielkiej Brytanii i Europie.

ASK4 Limited