Rekordowe zwycięstwo dla The Student Housing Company

Student_Accommodation_London_Depot_Point_Zone_1.jpg

W TYM MIESIĄCU OGŁOSZONO ZDOBYWCÓW DOROCZNYCH NATIONAL STUDENT AWARDS. BYŁO TO CZWARTE Z RZĘDU ZWYCIĘSTWO DLA STUDENT HOUSING COMPANY.

The National Student Housing Awards to jedyne nagrody w branży mieszkań dla studentów przyznawane wyłącznie na podstawie opinii studentów, a w tegorocznej ankiecie wzięło udział ponad 34 000 respondentów z Wielkiej Brytanii. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach zaprezentowano podczas wydarzenia na żywo, które odbyło się 6 września.

CZTERY LATA (I DZIEWIĘĆ LAT) Z RZĘDU

Ten rok jest dla The Student Housing Company rekordowy ze względu na otrzymanie po raz czwarty z rzędu nagrody Best Private Halls Provider. Po raz pierwszy w historii nagroda ta została przyznana jednemu operatorowi przez cztery lata z rzędu.

Czwarte z rzędu zwycięstwo The Student Housing Company przypada na dziewiąty kolejny rok, w którym zdobywcy nagrody Best Private Halls Provider (oraz pozostali kandydaci do niej) korzystali z usług ASK4 — partnera w zakresie zarządzanej sieci szerokopasmowej.

Serdecznie gratulujemy The Student Housing Company tego wspaniałego i zasłużonego wyróżnienia. Gratulacje przekazujemy jednocześnie licznym partnerom ASK4 w branży zakwaterowania dla studentów, w tym Code Student Accommodation, zdobywcom nagrody Best Small Operator, i Liberty Living, University of Derby, Host, Kaplan Residences i Fresh Student Living, wyróżnionych znakiem jakości NSHS International Accommodation Quality Mark.

> zobacz najważniejsze momenty rozdania nagród, w tym komentarze ich zdobywców

 

ASK4 Limited