Studenci MILESTONE w Portugalii zachowają łączność dzięki ASK4

Milestone Nova - landscape.jpg

Placówka zakwaterowania dla studentów MILESTONE w Carcavelos Nova była w budowie i znajdowała się na trasie wycieczki autobusowej „The Class of 2020” w Lizbonie w listopadzie ubiegłego roku.

Rok później placówka otworzyła swoje podwoje, za którymi krył się superszybki Internet firmy ASK4, elegancka stylistyka wnętrz i pomieszczenie na deski surfingowe — co jest szczególnie ważne dla miejsca leżącego zaledwie 5 minut od jednego z piaszczystych plaż Portugalii.

Położony w portowej miejscowości Cascais kompleks jest pierwszą z czterech placówek zakwaterowania dla studentów (w sumie 1000 łóżek) budowanych w Portugalii przez MILESTONE i spółkę Value One. Trzy kolejne placówki powstają w Lizbonie, Lombos i Porto, a otwarcie pierwszej z nich jest planowane na wrzesień 2019 r.

Po udanej współpracy przy Carcavelos Nova firma MILESTONE ogłosiła w tym tygodniu na konferencji The Class 2018 w Mediolanie, że ASK4 zostanie strategicznym partnerem ds. łączności podczas nadchodzących prac w Portugalii.

 
From left to right: Jonathan Burrows, CEO ASK4, Harald Hubl, Investment Director MILESTONE, Jon Thornhill, Commercial Director ASK4, Gary Clarke, CEO MILESTONE

From left to right: Jonathan Burrows, CEO ASK4, Harald Hubl, Investment Director MILESTONE, Jon Thornhill, Commercial Director ASK4, Gary Clarke, CEO MILESTONE

 

 Gary Clarke, prezes firmy MILESTONE, powiedział podczas konferencji:

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i obsłudze placówek zakwaterowania studentów firma MILESTONE rozumie kluczowe znaczenie szybkiego Internetu dla ich mieszkańców.  Zapewnianie studentom świetnych warunków jest kluczowym elementem modelu biznesowego MILESTONE i dlatego niezwykle ważne jest, że na naszych głównych, rozwijających się rynkach, takich jak Portugalia, mamy możliwość pracy z wyjątkowymi partnerami jak ASK4”.     

 Billy Kontoulis, opiekun strategicznych klientów międzynarodowych w firmie ASK4, dodał:

 „Plany rozwoju firmy MILESTONE na najbliższe lata są ściśle powiązane z naszymi, więc jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy nad nowymi placówkami PBSA w Portugalii i liczymy na obopólnie korzystne i długotrwałe partnerstwo.  Jako międzynarodowy operator dodatkowo prowadzący działania w wielu krajach europejskich, firma MILESTONE jest idealnym partnerem dla ASK4 i cieszymy się, że możemy świadczyć osobom zakwaterowanym w jej placówkach wysokiej jakości usługi.”

Firmy MILESTONE i ASK4 są wieloletnimi partnerami The Class of 2020, co jest dowodem ich zaangażowania w polepszanie warunków w europejskim sektorze domów studenckich. Mówiąc o korzyściach The Class w ułatwianiu skutecznego partnerstwa, dyrektor handlowy ASK4, Jonathan Thornhill, stwierdził:

„The Class of 2020 jest kluczowym partnerem ASK4 w Europie. Zapewnia ono zarówno forum wymiany informacji i najlepszych praktyk, jak i daje okazję do spotkania się z innymi organizacjami o podobnych zapatrywaniach dążących do poprawy standardów w ramach sektora. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w naszym partnerstwie z firmą MILESTONE, które powstało dzięki The Class of 2020”.

download.png
ASK4 Limited