2020 w Londynie

_62A3407.jpg

8 MARCA ZESPÓŁ UCZESTNICZYŁ W PIERWSZEJ SESJI REGIONALNEJ „THE CLASS OF 2020” ZAPLANOWANEJ NA 2018 R.

Podczas przeprowadzonej w londyńskich biurach Student.com sesji skupiono się na roli technologii w zwiększaniu komfortu i integracji życia studenckiego oraz uczynieniu go w większym stopniu zgodnym z zasadami zrównoważonego rozwoju. W dyskusji udział wzięli: założyciel i dyrektor generalny firmy ASK4, Jonathan Burrows, prodziekan ds. przedsiębiorczości i starszy wykładowca w UCL, Rokia Raslan, a także współzałożyciel i dyrektor generalny firmy SPCE, Leon Ifayemi.

NAJWAŻNIEJSZE UWAGI:

  • Zapewnienie stałego dostępu do sieci Wi-Fi jest „podstawowym” fundamentem studenckiego życia.
  • Dostęp do sieci Wi-Fi jest niezbędny również dla projektantów budynków i zarządców w celu uzyskania informacji na temat użytkowania budynku.
  • Zamiast izolować studentów, technologia może funkcjonować jako pomost dla budowania społeczności i promowania komfortu.
  • Technologia ma zapewniać wygodę studentom i zarządcom.
  • Zarządcy powinni zachować ostrożność, jeśli chodzi o zobowiązywanie się do „kolejnych wielkich wynalazków” na polu infrastruktury technologicznej. Integracja technologii nie powinna oznaczać współzależności. Zarządcy muszą mieć możliwość podłączania i odłączania bez znaczących wydatków.

Tutaj możesz uzyskać więcej informacji na temat wpływu technologii na przyszłość studenckiego życia.

Technologia odgrywa istotną rolę w życiu młodych ludzi, a deweloperzy PBSA muszą świadczyć usługi zgodne z wyborami i zachowaniami swoich lokatorów, aby zapewnić ich zadowolenie.
— JONATHAN BURROWS, ZAŁOŻYCIEL I DYREKTOR GENERALNY FIRMY ASK4
download.png
ASK4 Limited