Od mieszkań studenckich po współdzielone mieszkania

Image credit: WeLive

Image credit: WeLive

SEKTOR BUDYNKÓW STUDENCKICH W OSTATNICH LATACH STALE PODNOSI POPRZECZKĘ.

Jakość oferowana przez PBSA w Wielkiej Brytanii jest teraz wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, a dzisiejsi studenci przyzwyczajają się do wyższych standardów życia, zapewnianych zarówno w pokojach, jak i w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Jak wynika z niedawnego raportu firmy JLL dotyczącego wspólnego mieszkania, po ukończeniu studiów osoby te będą „szukać zakwaterowania o równie wysokiej jakości, które będzie mogło zapewnić im elastyczność i spójność — niezależnie od lokalizacji”.

DLA TEGO POKOLENIA WSPÓLNE MIESZKANIE TO NATURALNA KONTYNUACJA ROZWIĄZANIA PBSA.

Każdy program dotyczący mieszkań do współdzielenia (PBSL) obejmuje co najmniej 50 mieszkań i nie ma podpisanej umowy z uniwersytetem. Programy te są dostępne zarówno dla studentów, jak i dla innych osób. Oferują kompleksowe pakiety, różne okresy najmu i odpowiednie dla różnorodnych harmonogramów pracy środowisko życia, które sprzyja tworzeniu się społeczności. Niektóre programy wspólnego mieszkania obejmują również inteligentną infrastrukturę stanowiącą część wyposażenia, tak jak ma to miejsce w przypadku WeLive w Nowym Jorku oraz Waszyngtonie, i zapewniają lokatorom telewizory HD, bezprzewodowe głośniki sufitowe oraz oparte na czujnikach systemy sterowania środowiskiem. 

Oczywiście dostęp do szybkiego łącza internetowego jest kluczowym elementem wspólnego mieszkania „będącym podstawą dla stale zwiększającego się wykorzystania inteligentnych urządzeń we wszystkich aspektach życia”. Rzeczywiście,jak pokazują badania, każde pokolenie coraz bardziej przyzwyczaja się do korzystania z inteligentnych urządzeń oraz infrastruktury domowej i jest z nimi w coraz większym stopniu zaznajomione, a zapotrzebowanie na niezawodne i bezpieczne przewodowe oraz bezprzewodowe usługi internetowe w ramach PBSL będzie wyłącznie wzrastać.

Wielokrotnie nagradzane rozwiązanie firmy ASK4 — 4Network to bezpośrednia odpowiedź na napływ urządzeń wykorzystujących technologię Wi-Fi, systemów rozrywki i infrastruktury, które jest obecnie dostępne dla lokatorów oraz zarządców zakwaterowania. Jest to idealne rozwiązanie umożliwiające nawiązywanie indywidualnych połączeń w budynkach z mieszkaniami do współdzielenia. 

Jeśli planujesz lub realizujesz program PBSL, prosimy o kontakt. Chcielibyśmy porozmawiać z Tobą na ten temat.

____

Cytaty zaczerpnięte z raportu firmy JLL Wspólne mieszkanie — kolejny etap dla mieszkańców budynków studenckich. Pełen raport opisujący najważniejsze czynniki napędzające popyt w sektorze PBSL oraz kluczowy element wspólnego mieszkania można znaleźć tutaj.

download.png
ASK4 Limited