ASK4 ogłasza 3-letnie partnerstwo z The Class of 2020

Class+Conference+2017+(10)+(1).jpg

ASK4 z przyjemnością ogłasza nawiązanie trzyletniego partnerstwa z The Class of 2020, które ma na celu wspieranie rozwoju najlepszych praktyk i trendów w kształtowaniu przyszłości studentów mieszkających w Europie.

Dzięki temu partnerstwu ASK4 znów zostanie oficjalnym dostawcą konferencji The Class, a także będzie sponsorowało wiele paneli ,które odbędą się w Europie w przeciągu kolejnych trzech lat.

Współpraca będzie również wspierała kontynuację programu dla startupów The Class of 2020. Ma to na celu zapewnienie im platformy do pracy oraz dodatkowego wsparcia na start dla tych, którzy rewolucjonizują życie studenckie. Co miesiąc od kwietnia do września z programu będą wyłaniane startupy pracujące nad produktem lub usługą, który bądź która poprawia jakość życia studenckiego oraz wspiera przyszłość nauki i absolwentów w okresie rozpoczynania przez nich kariery zawodowej.

Podczas konferencji The Class w Mediolanie czterej finaliści przedstawią swoje osiągnięcia złożonemu z wybitnych osobistości jury oraz międzynarodowej grupie inwestorów. Zwycięzca tego programu zostanie wypromowany na forum The Class 2020, otrzyma nowego Macbooka Pro oraz możliwość wzięcia udziału w panelu naukowym prowadzonym przez założyciela ASK4 i dyrektora generalnego Jonathana Burrowsa.

Jonathan Burrows tak wspomina początki programu:

„Założyłem ASK4 kiedy miałem 18 lat. Wiedziałem, że albo odniesiemy sukces, albo będę mógł opowiadać świetną historię podczas rozmów o pracę. ASK4 odniósł sukces i jesteśmy zachwyceni możliwością sponsorowania programu dla startupów The Class of 2020. Dzięki temu możemy dać młodym przedsiębiorcom i innowatorom szansę na rozwój oraz wsparcie, podczas gdy Ci dążą do spełnienia swojego potencjału”.

Dyrektor handlowy ASK4, Jon Thornhill, dodał od siebie parę słów na temat współpracy:

„Nawet podczas naszej ekspansji na rynku europejskim The Class of 2020 pozostaje ważnym dla nas partnerem. Zobowiązując się do wspierania The Class przez najbliższe trzy lata, zobowiązaliśmy się również wspierać dalszy rozwój i wprowadzanie innowacji w zakresie sektorze mieszkań studenckich w całej Europie”.

Natomiast dyrektor The Class of 2020, Jorick Beijer, dodał:

„Nawet podczas naszej ekspansji na rynku europejskim już od kilku lat The Class of 2020 pozostaje ważnym dla nas partnerem. Zobowiązując się do wspierania The Class przez najbliższe trzy lata, zobowiązaliśmy się również wspierać dalszy rozwój i wprowadzanie innowacji w zakresie sektorze mieszkań studenckich w całej Europie”.

Konferencja The Class 2018 odbędzie się w Mediolanie w dniach 14–15 listopada 2018 r. Zarezerwuj miejsce tutaj.

download.png
ASK4 Limited