Wspólne mieszkanie w budynkach The Stay Club

The+Stay+Club,+Camden.jpeg

Z przyjemnością informujemy, że usługi internetowe ASK4 są teraz dostępne w budynkach The Stay Club w Camden i Willesden.

The Stay Club ma wyjątkową ofertę dla studentów i młodych profesjonalistów, a jego budynki oferują o wiele więcej niż tylko wygodne i dobrze wyposażone lokale mieszkalne. To coś na pograniczu akademika i hotelu. To połączenie przystępnych cen, wygody i wielu różnych udogodnień, co razem tworzy dogodne warunki do wspólnego mieszkania w niewielkiej odległości od północnego i centralnego Londynu.

W Camden kwatery są przeznaczone tylko dla studentów, również dla tych z The Stay Campus College — prywatnej szkoły dla uczniów z zagranicy. W Willesden oprócz studentów można spotkać młodych profesjonalistów i gości wynajmujących mieszkania na krótki czas. Znajdują się tu duże przestrzenie do wspólnej pracy i wspólnego spędzania czasu.

Martyn Duguid, dyrektor operacyjny The Stay Club, powiedział:

„The Stay Club oferuje dobrze wyposażone apartamenty w przystępnych cenach, fantastyczne przestrzenie do wspólnego spędzania czasu oraz obiekty znajdujące się w niewielkiej odległości od centrum Londynu.  Chcemy oferować coś więcej niż tylko przestrzeń do spania. Styl życia studentów i młodych profesjonalistów oraz wspólna edukacja, wspólna praca i wspólne mieszkanie są w centrum wszystkich naszych działań. Zatrzymują się u nas różni ludzie i to oni w każdym z naszych obiektów tworzą ekscytującą, niepowtarzalną atmosferę nastawioną na społeczność”.

Robert Stanca, menedżer Camden Residence tak skomentował współpracę z firmą ASK4:

„Popyt na szybkie połączenie internetowe znacznie wzrósł w ciągu ostatnich pięciu lat. Szukaliśmy dobrego dostawcy, który zaoferuje doskonałe połączenie dla naszych zapracowanych studentów. Instalacja nowego łącza przez ASK4 przebiegła płynnie, a liczba skarg na temat połączenia internetowego spadła do zera! Nowy sprzęt ASK4 zajmuje dużo mniej miejsca w pokoju informatyków w porównaniu z poprzednim sprzętem, a także zużywa mniej energii i produkuje mniej ciepła. Mój zespół i ja jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę z firmą ASK4".

Menedżer w Willesden, Simona Ciobanu, dodała: 

„Po latach marnej jakości usług i wolnych połączeń od poprzedniego dostawcy Internetu w końcu, dzięki współpracy z ASK4, możemy cieszyć się szybkością, dostępnością i brakiem zakłóceń. Instalacja przebiegła bez problemów, routery są solidne, a połączenia niezawodne we wszystkich naszych nieruchomościach. W naszej branży to konieczność”.

The Stay Club to doskonały przykład naturalnego rozwoju zakwaterowania dla studentów. Mogą się tu zatrzymać studenci, absolwenci, a także młodzi profesjonaliści. Znajdą tu doskonałe warunki do wspólnego mieszkania oraz usługi, obiekty i przestrzeń, które są im niezbędne. Długość pobytu również może być różna.

> informacje na temat usług firmy ASK4
> odwiedź The Stay Club tutaj

download.png
ASK4 Limited