Życie i nauka pod jednym dachem

Classroom03-HDR+(1).jpg

Oprócz wszechstronnych kwater dla studentów i młodych profesjonalistów The Stay Club obejmuje również dwa innowacyjne kolegia do wspólnej edukacji w trzech budynkach w Camden, Willesden i Colindale w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

The Stay Campus College to prywatna placówka dla studentów z różnych krajów, która zapewnia zakwaterowanie i catering, a także program nauczania. Kolegium The Stay Club znajduje się w Camden i Colindale i oferuje letnie obozy, kursy maturalne, krótkie kursy IGCSE i międzynarodowy program podstaw biznesu. The Stay Campus London School of English działa we wszystkich trzech obiektach i oferuje różne programy językowe stworzone z myślą o przyspieszeniu przyswajania języka. Programy są wymagające, ale cechują się wysoką jakością i oferują wsparcie.

W budynkach do wspólnego mieszkania, wspólnej pracy i wspólnej nauki szybkie i pewne połączenie internetowe jest niezbędne. W rozmowie o współpracy z firmą ASK4 koordynator ds. marketingu szkoły, Lyndon Lakey, powiedział:

„Szybkie i stabilne połączenie jest w naszej branży niezbędne, jeśli chcemy przenieść naszą szkołę w 21. wiek. Staramy się stworzyć ciekawe i wciągające warunki do nauki, a to wiąże się z dużą ilością interaktywnych zajęć. W miarę jak powstają nowe metody, a e-learning nieustannie się rozwija, musimy potrafić wdrożyć nowe rozwiązania bez chwili wahania, czy wydajność naszego łącza jest wystarczająca. Firma ASK4 nam to umożliwia. Zapewniają usługi przewodowe i bezprzewodowe wysokiej jakości, która nigdy nie spada”.

Z radością czekamy na dalszą współpracę z The Stay Club, ponieważ nieustannie rozwijają usługi i zaspokajają potrzeby lokatorów na nowe i ciekawe sposoby.

download.png
ASK4 Limited