Resa wyznacza ASK4 na partnera strategicznego w zakresie łączności

Resa+-+Purpose+built+student+accommodation+in+Spain.jpg

CHCĄC ZAPEWNIAĆ STUDENTOM NAJLEPSZE DOŚWIADCZENIA Z UŻYTKOWANIA, RESA WYZNACZYŁA ASK4 NA SWOJEGO PARTNERA STRATEGICZNEGO W ZAKRESIE ŁĄCZNOŚCI WE WSZYSTKICH DOMACH STUDENCKICH W HISZPANII.

Począwszy od istniejących nieruchomości w 2019 roku oraz przyszłych projektów będących już w fazie planowania, wiodący w branży i w pełni zarządzany serwis internetowy ASK4 będzie dostępny w całym portfolio Resa w nadchodzących miesiącach.

W nawiązaniu do współpracy David Valencia, dyrektor ds. IT w Resa, powiedział:

„Uważamy, że ASK4 to partner, którego Resa potrzebuje, aby wyposażyć nasze istniejące i przyszłe domy studenckie. Polegamy na firmie ASK4 ze względu na jej osiągnięcia, doświadczenie i nieustającą zdolność do wdrażania nowych technologii w stale zmieniającym się środowisku, jakim jest łączność internetowa. Cenimy sobie w pełni zarządzaną usługę internetową i wielojęzyczną pomoc techniczną firmy ASK4 dla naszych mieszkańców oraz jej obecność w Hiszpanii wraz z solidnym i wysoce wykwalifikowanym zespołem ekspertów”.

Billy Kontoulis, dyrektor ds. rozwoju ASK4 w Europie, dodał:

„Podzielamy zaangażowanie Resa w zapewnianie wysokiego komfortu użytkowania studentom i cieszymy się, że możemy współpracować z największym zarządcą mieszkań PBSA w Hiszpanii w celu poprawy łączności między mieszkańcami, zarówno teraz, jak i w nadchodzących latach”.

Portfolio PBSA firmy Resa można wyświetlić na ich stronie internetowej tutaj. Aby dowiedzieć się więcej na temat działań ASK4 w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Dotty Divider.png
ASK4 Limited